Телеканал “1+1” випустить ще один серіал власного виробництва “Центральна лікарня“. Ця мелодрама повідає глядачам про історію кохання, історії відносин між людьми, способи втечі від свого щастя і ті зусилля, які доводиться докласти для його повернення.

Як зрозуміло з назви, всі події стрічки відбуваються в лікарні, так як тільки в найсуворіших життєвих ситуаціях можуть виявити всі сильні і слабкі сторони людини. Лікарня знаходиться в невеликому провінційному містечку. Серіал наповнений емоціями, любов’ю, героїзмом, інтригами і ворожістю головних героїв.

Картина розповість про хірурга Маргариту, яка найбільше в своєму житті любить свою роботу і дочку. Але життя героїні перевертається з приїздом в містечко хірурга Рустама. Цей чоловік розпалює в дівчині старі почуття, а разом з ними і старі образи.

Кадр зі зйомок серіалу "Центральна лікарня"

Кадр зі зйомок серіалу “Центральна лікарня”

Декорації в серіалі опрацьовані до дрібниць. Для повного занурення глядачів в події, лікарню оформили в величезному павільйоні на 1300 квадратних метрів. Від ординаторських до палат і квартир героїв серіалу, все було створено з нуля в цьому знімальному павільйоні.

Актори серіалу "Центральна лікарня"

Актори серіалу “Центральна лікарня”

Головний саундтрек до серіалу “Центральна лікарня” написав Руслан Квінта, продюсер шоу “Голос країни”.