Світова прем’єра екранізації популярної комп’ютерної гри “Варкрафт” відбулася 19-го травня 2016 року. У США фільм вийде тільки 10-го червня За перші дні прокату картина зуміла зібрати в сумі $9,3 млн. Режисером став Данкан Джонс, син легендарного Девіда Боуі. У головних ролях: Тревіс Фіммел, Пола Паттон, Домінік Купер і Бен Фостер, 

Фільм “Варкрафт” розповідає про першу війну між Альянсом (людьми) і Ордою (орками). В екранізації можна побачити добре знайомих героїв та істот зі вселенної культової гри: вовків, грифонів, орків.

Більшість провідних кінокритиків несхвально висловилися про фільм. Експерт Variety, наприклад, порівняв “Варкрафт” з анімованими рекламними роликами iPhone. Критик з Time Out назвав фільм незграбним, шумним і не дуже яскравим. Журналіст британської газети The Guardian відмітив, що культова комп’ютерна гра заслуговує кращої екранізації. Проте деякі видання дали позитивну оцінку новому фільму. Критик The Hollywood Reporter назвала картину драматичною і технічною, а представник CraveOnline порівняв екранізацію з недосконалою, але приємною пригодою.