Минулої неділі, 22.05.2016, в ефір телеканалу “1+1” вийшов останній півфінал шоу “Голос країни 6. За підсумками цього випуску визначилася четвірка фіналістів, один з яких переможе в проекті. Подарунки за перше місце в шоу “Голос країни 6” дуже гідні – запис пісні, зйомка кліпу і нова квартира в Києві!

Щоб пробитися в фінал, учасникам було необхідно пройти 2 складних випробування – сольний виступ та виступ зі своїм напарником і наставником по команді.

Команда Святослава Вакарчука

У команді кожного тренера, на початку цього випуску “Голос країни 6”, залишалося по 2 учасника. Після виступу підопічних Вакарчука – Іванни Червінської і Віталіни Мусієнко, зірковий тренер зробив вибір на користь останньої з них. Також за Віталіну Мусієнко проголосувало і більшість глядачів.

Команда Івана Дорна

У команді Стицамена залишалися Юлія Юріна і Владислав Каращук. За підсумками загального голосування, до фіналу проекту проходить Владислав Каращук.

Команда Потапа

За вихід у фінал боролися Назар Бецель і Павло Палійчук. Після сольних виступів, тріо заспівало нову пісню Потапа “Умами”. У фінал відправився Павло Палійчук.

Команда Тіни Кароль

У команді неперевершеної Тіни Кароль змагалися сильні вокалістки – Інна Іщенко та Агата Вільчик. Останньою учасницею фіналу “Голос країни 6” стала Інна Іщенко.