Легендарні британські рокери з The Rolling Stones схоже дозріли для запису свого ювілейного 30-го студійного альбому. У квітні 2016 група має намір засісти в студії для запису своєї першої пластинки з 2005 року. Про дану важливу подію у світі музики, розповів гітарист і один із засновників The Rolling Stones Кіт Річардс, в інтерв’ю виданню Sunday Times Magazine.

Річардс заявив, що члени колективу з кожним роком молодше не стають, але зате вони точно стають кращими. Саме тому Кіт планує загнати їх у студію відразу після турне по Латинській Америці. Турне групи стартує на початку 2016 року.

Останній альбом музикантів вийшов ще в 2005 році, платівка отримала назву “A Bigger Bang“. З тих пір група більше не випускала спільних робіт, зате Кіт Річардс записав свій сольник у вересні цього року – “Crosseyed Heart“.

Обкладинка альбому “A Bigger Bang”

Обкладинка альбому “A Bigger Bang”

Нагадаємо, в 2012 році року легендарна група The Rolling Stones зазначила неймовірний ювілей – 50 років на сцені! Незважаючи на вік музиканти продовжують багато гастролювати, та так, що на студію їм просто не вистачає часу. Дана платівка стане ювілейною для рокерів, на даний момент вони записали 29 студійних альбомів, 24 концертних, а також 27 міні альбомів.