Українська сценаристка і режисер Марися Нікітюк виграла нагороду “Каннського кінофестивалю 2016” за кращий сценарій і 10 тисяч євро на виробництва фільму за цим сценарієм. Нагороду ScripTeast Award (імені Кшиштофа Кешлефского), українка отримала за сценарій до майбутнього фільму “Коли падають дерева“. У битва за перше місце, робота Марисі Нікітюк перемогла учасників з 7 різних країн, всього проектів було 11.

Журі кінофестивалю пояснило, за що конкретно дається дана нагорода і чому перемогу отримала Никитюк. Нагорода ScripTeast Award присуджується сценарію з найбільшим кінематографічним потенціалом. У випадку зі сценарієм Никитюк, в ньому журі побачило дивовижний і справжній світ, цікавих персонажів і свою незабутню атмосферу. Тепер журі з нетерпінням чекає, коли цей сценарій втілиться в екранний шедевр.

Марися Нікітюк

Марися Нікітюк

Що думає з цього приводу Марися Никитюк:

“Для мене і для проекту фільму – це дуже радісна подія і велика відповідальність. У програмі ScripTeast Україна була представлена вперше і перемога мого сценарію, я сподіваюся, покладе добру традицію для інших режисерів і авторів з України”.