Тім Бартон приступив до роботи над продовженням свого казкового фільму “Аліса в Країні чудес“. Стрічка отримавша назву “Аліса в Задзеркаллі” вийде на екрани навесні 2016 року, а головну роль у фільмі зіграє Міа Васиковська, яка грала і в першій частині. На “Твіттер” акаунті студії Уолта Діснея з’явився перший тизер картини.

У тізері показується, як Аліса після відкриття незнайомій двері виявляє, що кімната, в яку вона увійшла, підвішена в повітрі. Після чого героїня фільму зривається і починає падати вниз з величезної висоти.

Друга частина фільму стилістично знята в тому ж дусі, що і попередня, але цього разу Тім Бартон виступає лише в якості продюсера, за зйомку стрічки відповідатиме Джеймс Бобін. Фанатів фільму також порадує той факт, що роль Божевільного Капелюшника зіграє все той же Джонні Депп. Червону королеву зіграє Хелена Бонем Картер, а Білу королеву – Енн Хетеуей.

Яскраві і казкові картини “Аліса в Країні чудес” і “Аліса в Задзеркаллі”, засновані на популярній книзі Люіса Керрола. Перша частина фільму була випущена в 2010 році і за час прокату зібрала понад $1 мільярд, таким чином увійшовши в топ-23 фільмів, що переступили цю позначку.