Завтра, 18-го травня, в український прокат вийде фільм “Люди Ікс: Апокаліпсис”. Режисером фантастичного бойовика, який став продовженням картини “Люди Ікс: Дні минулого майбутнього”, виступив Браян Сінгер. Для нього це вже четвертий фільм франшизи.

Головним героям доведеться битися з неймовірно сильним супротивником – мутантом Апокаліпсисом, який пробудився після тривалого сну. Апокаліпсис має намір створити новий порядок, оскільки вважає, що вижити повинні тільки найсильніші. До нього приєднається Магнето, який перестав довіряти людському роду. В союзі з могутнім мутантом він спробує реалізувати свої злі плани.

Акторський склад фільму “Люди Ікс: Апокаліпсис” сміливо можна назвати зірковим. Образ Професора Ікс втілить на екрані Джеймс Макевой. Містік звично зіграє Дженніфер Лоуренс, а Олівія Манн з’явиться в ролі Псайлок. Головним антагоністом супергероїв став Оскар Айзек, а його помічника Магнето зіграв Майкл Фассбендер. Також у фільмі з’явиться зірка популярного серіалу “Американська історія жахів” Еван Пітерс і Софі Тернер з “Гри престолів”.