Переможцем міжнародного пісенного конкурсу і щасливим володарем кришталевого мікрофона стала українка Джамала. Друге місце дісталося співачці Дамі Ім з Австралії, а на третьому опинився Сергій Лазарєв з Росії. Таким чином, “Євробачення-2017” буде приймати Україна!

Стокгольмська Globe Arena в цьому році стала місцем багатьох яскравих виступів. Конкурсанти намагалися підкорити членів журі і завоювати симпатію глядачів потужним вокалом, яскравими костюмами і складними постановками номерів. В результаті, перемогу святкує українка Джамала, яка набрала 534 бали. Виступ нашої учасниці був приголомшливим і Джамала заслужено посіла перше місце в цьому престижному конкурсі, зі своєю піснею “1944.

Пропонуємо вашій увазі виступ тріумфатора “Євробачення 2016”:


Австралійка Дамі Ім отримала 511 балів і зайняла на конкурсі друге місце. Представниця Австралії здивувала своїм потужним виступом журі, чим заробила собі лідерство в рейтингу, але після голосування глядачів спустилася на другу сходинку.

Виступ представника Росії – Сергія Лазарєва. Співак отримав 491 бал.

Ось як виглядає повний підсумковий список “Євробачення 2016”:

Итоги песенного конкурса "Евровидение-2016"

Итоги песенного конкурса “Евровидение-2016”

Останні секунди перед тим, як вся Україна і Джамала дізналися про перемогу! Інтрига в цьому році, з новими правилами, була просто неймовірною.

Кілька найкращих виступів фіналу “Євробачення 2016” (15.05.2016):