Найромантичніше шоу цієї весни потроху підходить до свого завершення. Після закінчення 11 випуску (13.05.2016) в проекті “Холостяк 6 залишилося всього 2 учасниці, одна з яких стане дружиною заповітного холостяка Іраклі Макацарія.

У 11 випуску Іраклі і його сім’я, познайомилися з сім’ями ще двох дівчат. За підсумками цих зустрічей, головному герою довелося зробити нелегкий вибір.

Спочатку холостяк познайомився з сім’єю Сніжани. Красуню блондинку Іраклі запросив на екскурсію по Батумі. Холостяк показав дівчині морський порт, де все життя пропрацював його тато. Там же Іраклі і познайомив Сніжану зі своїм батьком.

Знайомство з батьком Іраклі

Знайомство з батьком Іраклі

Після цього пройшло знайомство з мамою героя передачі. Мама Іраклі оцінила дівчину, але його сестра з підозрою поставилася до неї, засумнівавшись в її щирості.

Наступною познайомилася з рідними Іраклі Макацарія – Олена. Холостяк показав дівчині дельфінарій, після чого вони вирушили знайомитися сім’ями. Українські люди не тільки дуже гостинні, але і люблять привозити з собою подарунки. Сім’я Олени привезла до Грузії багато подарунків, чим здивувала батьків Іраклі.

Щоб вказати на всі хороші сторони своєї дочки, її батьки показали сім’ї холостяка багато фотографій, розповіли про її хобі та хазяйновитість. На думку мами головного героя, Олена ще трохи наївна і юна для створення сім’ї.

За підсумками двох знайомств, холостяк зібрав сімейну раду, де обговорив свій майбутній вибір. У підсумку на церемонії троянд Макацарія відправив додому Сніжану. Своє рішення він пояснив тим, що не відчуває її ставлення до себе. Проте, учасниця була не згодна з Іраклі і заявила, що він ще пошкодує про свій неправильний вибір.

Сніжана покинула шоу "Холостяк" 13.05.2016

Сніжана покинула шоу “Холостяк” 13.05.2016

Після свого вибору Іраклі Макацарія заявив, що серед останніх двох дівчат знаходиться його майбутня дружина. Свій вибір він хоче зробити саме в Батумі, в своєму рідному місті.

Учасниці на церемонії троянд 13.05.2016

Учасниці на церемонії троянд 13.05.2016