У 2016 році вірогідність перемоги на конкурсі “Євробачення 2016” неймовірно висока. Джамала має всі шанси на це, завдяки своєму таланту, шикарному голосу, чуттєвості і прекрасним зовнішнім даним. Ну і, звичайно ж, завдяки професійно зробленому оформлення виступу, без цього на “Євробаченні” далеко не втечеш.

13 травня співачка наблизилася до мрії ще на крок, після того, як отримала престижну нагороду Eurostory Award 2016. Ця нагорода вручається за кращу рядок у пісні, а переможця вибирає журі з професійних письменників. Відео з нагородженням було виставлено на офіційній сторінці Джамали в Fb.

Але повернемося до самої нагороди. У пісні “1944 є дуже сильна рядок: “You think you are gods, but everyone dies” (Ви вважаєте себе богами, але всі навколо вмирають). Саме вона принесла Джамалі нагороду Eurostory Award 2016.

Нагадаємо, у фіналі Джамала виступить під 21-м номером. Букмекери вважають, що українка посяде третє місце. Пряма трансляція “Євробачення 2016” пройде на телеканалі UΛ: Перший о 22:00. Крім цього пряма трансляція буде йти в YouTube, і транслюватиметься на сайті “Епізод“. Слідкуйте за новинами по тегу “Євробачення 2016“.