У минулу середу, 11.05.2016, в ефір телеканалу СТБ вийшов 15-й випуск популярного кулінарного шоу “МастерШеф Діти. Щоб не залишити проект, учасникам потрібно було знову пройти через безліч важких випробувань. За підсумками частини з них, було вирішено, що Вова Мотрічук, Настя Ворона, Данила Ківа і Софія Дедкова відправляться на битву чорних фартухів.

Творці шоу постаралися на славу і придумали для кухарів найскладніші випробування. Спочатку потрібно було розкачати і замісити тісто на голові у свого суперника. Для цього на голові учасника була встановлена спеціальна дошка. Після цього вони нарізали овочі за допомогою канцелярського приладів.

Далі обстановка продовжувала ускладнюватися. Юним кулінарам довелося готувати страви в погнутій і дирявій посуді, для цього вони навіть вистилали дно каструль фольгою. А оформляли учасники свої шедеври в масках аквалангістів.

Найгірше вийшло у дівчат: у Софії блюдо було сире, а Настя зіпсувала тісто і піднесла суддям лише начинку. Таким чином, вони покинули проект всього за крок від заповітних кітелів.

Настя

Настя

Софія

Софія