Очолить складу журі “Міжнародного Каннського кінофестивалю 2016” відомий режисер Джордж Міллер. Це саме та людина, яка подарувала нам серію нереальних постапокаліптичних екшнів “Божевільний Макс”, в тому числі і останню його частину “Божевільний Макс: Дорога люті“.

Крім Міллера в складі журі будуть сидіти: французький режисер Арно Деплешен ( “Три воспоминания моей юности”), угорський режисер Ласло Немеш ( “Син Саула”), а також іранський продюсер Катайун Шахаб. Але це ще не всі експерти, які будуть оцінювати кіношедеври, представлені на 69-му “Каннському фестивалі”. Запрошені відомі актриси і актори: француженка Ванесса Параді, італійська актриса Валерія Голіно, американка Кірстен Данст, а також канадський актор Дональд Сазерленд і датський актор Мадс Міккельсен.

Міжнародний Каннський кінофестиваль 2016

Міжнародний Каннський кінофестиваль 2016

Легендарний фестиваль буде відкритий новою картиною Вуді Аллена – “Світське життя”. В цілому, в конкурсну програму “Міжнародного Каннського кінофестивалю 2016” потрапило 2 десятка фільмів. На цьому всі цікавинки не закінчуються, поза конкурсом буде показаний новий фільм Спілберга – “Великий і добрий велетень“, а також стрічка режисера Джима Джармуша – Gimme Danger, про одну з найвідоміших груп США The Stooges.

Нагадаємо, в 2015 році головний приз “Міжнародного Каннського кінофестивалю” отримав фільм “Діпан”, режисера Жака Одіа.