Минулої неділі, 8 травня 2016 року, в ефір телеканалу “1+1” вийшов 11-випуск шоу “Голос країни 6. За підсумками випуску стали відомі останні імена виконавців, які виступатимуть в прямих ефірах. Нокаути шостого сезону “Голос країни” завершені, тепер учасників чекають ще більш серйозні випробування.

В останніх нокаутах, 08.05.2016, виступили представники команд Святослава Вакарчука і Потапа. Що з цього вийшло? Дивіться відео всіх виступів 11-го випуску шоу “Голос країни 6”.

Виступи команди Святослава Вакарчука:

Першим вийшов Микола Бобрик, після душевного виконання пісні “Балада про Мальви” він відправився на перше крісло. Слідом за ним друге крісло зайняв Ескандер Іслямов, після чого поступив його одеситу Аняня Удогво і змістився на третє. Аліна Башкіна посунула Удогво на четверте крісло. Маргарита Тишкевич, після виконання Birdy – Skinny Love, сіла на 1-е крісло. Першою проект покинула Вікторія Шейко, слідом за нею місця в прямих ефірах не вистачило для Аліни Башкіної, крісло якої зайняла Віталіна Мусієнко. Останньою з команди Вакарчука на сцені з’явилася Іванна Червінська, прекрасно виконавши композицію “Вербова дощечка”, вона потрапила в прямі ефіри і вибила з гонки Аняня Удогво.

Виступи команди Потапа:

Першою на сцені з’явилася Анастасія Прудиус, заспівавши композицію Василя Лазаровича – “Кохана”, дівчина зайняла “головне” крісло. Трохи пізніше Вілен Кільченко посунув Кільченко на друге місце. Француз П’єр Едель шикарно переспівав мегахіт ABBA – Gimme Gimme Gimme і зміг розміститися на другому місці. Яну Ярошу вдалося зайняти четверте крісло, але вже через якийсь час його вибив з гонки виступ Маргарити Мелешко. Після цього виступила Тетяна Амірова і проект покинула Настя Прудиус. Останніми на сцену вийшли Павло Палійчук і Назад Бецель, кожен з вокалістів впорався зі своїм завданням, і вони пройшли в прямі ефіри. Але шоу “Голос країни” були змушені покинути П’єр Едель і Вілен Кільченко.