Звичайно ж мова піде про долю Джона Сноу, який став тим самим героєм, через якого по закінченню п’ятого сезону ажіотаж навколо 6-го зріс просто до неймовірних висот. Ймовірно, найчастішим питання було: “Чи вижив Джон Сноу?”. У свою чергу, Кіт Херінгтон, 29-річний актор, що грає Сноу, виявився ще тим вигадником і зміг ввести в оману мільйони шанувальників “Гри престолів. По закінченню сезону він все твердив, що його герой мертвий, а він якщо і буде брати участь в зйомках нового сезону, то лише в епізодичних, наприклад, зіграти мертве тіло Джона Сноу. На ділі все виявилося інакше. Як ви вже зрозуміли з вищесказаного, Джон Сноу живий!

Його доля стала відома в другому епізоді 6-го сезону “Гра престолів“, який отримав назву “Дім“. Подробиці опустимо, адже той, хто дивився знає, що сталося, а той, хто не бачив… обов’язково подивіться, серія неймовірно цікава.

Джон Сноу живий!

Джон Сноу живий!

У свою чергу фанатів ця новина одночасно обурила і не на жарт порадувала. Адже актор з такою легкість водив їх навколо пальця. Але англієць виявився дуже порядним хлопцем і офіційно вибачився перед своїми фанами.

“Я вибачаюся перед усіма своїми шанувальниками. Вибачте за те, що мені довелося вам брехати. Цей сезон є наймасштабнішим для Джона Сноу, і я радий, що людей так засмутила його смерть. Адже мені здавалося, що всім буде все одно”, – сказав Кіт Херінгтон у відеозверненні.

Популярність Херінгтона знову пішла в гору, актор відразу ж з’явився на першій сторінці популярного американського журналу:

Кіт Харінгтон на першій шпальті популярного видання

Кіт Харінгтон на першій шпальті популярного видання