Телеканал HBO просто доверху завалений новими проектами, та так завалений, що не вистачило місця на один з найкасовіших і популярних серіалів у світі “Гру престолів“. Новий сезон фантастичної драми, за даними Time, переноситься на середину весни.

Тіріон Ланністер і Дейєнеріс Таргарієн

Тіріон Ланністер і Дейєнеріс Таргарієн

Незважаючи на те, що дату виходу нових епізодів “Гри престолів” ще жодного разу офіційно не анонсували, мільйони шанувальників очікували, що перші серії вийдуть в ефір наприкінці зими. Однак якщо вірити Time, перший епізод “Гри престолів” з’явиться в ефірі щонайменше у квітні.

Причиною тому нестача місця для серіалу в зимовий період, саме в цей час на HBO відбудеться прем’єра декількох нових проектів. У середині лютого глядачі зможуть побачити нову роботу легендарного Мартіна Скорсезе “Вініл”, крім цього вийде 2-й сезон комедійного серіалу “Разом” і 5-й сезон телесеріалу “Дівчатка”.

Нагадаємо, серіал “Гра престолів виходить на екрани вже 4 роки, з того моменту стрічка змогла зібрати багатомільйонну армію прихильників і нагород, серед яких і престижна премія “Еммі”.