Новий сезон проекту “Від пацанки до панянки почався вже досить давно, 26.04.2016 в ефірі “Нового каналу” був показаний 4-й випуск шоу. Ну а за підсумками першого випуску, проект покинула вінничанка Катя Литвинова.

Після цього багато фанатів проекту хотіли дізнатися про подальшу долю 20-річної дівчини. І головне, чи вдалося їй змінитися? Катя відповіла на всі питання, що цікавлять, в відеорепортажі “Нового каналу”.

Катя дуже плакала після того, як їй довелося покинути проект “Від пацанки до панянки“, так як планувала протриматися в ньому значно довше. А по приїзду додому не отримала підтримки навіть від мами, яка заявила: “Я була впевнена в тому, що ти не протримаєшся там довго”.

“Я одна, у мене немає підтримки. Саме з цієї причини у мене такий характер”, – сказала екс-учасниця Катя Литвинова.

Катя Литвинова

Катя Литвинова

Скоро почнуться кастинги 2-го сезону “Від пацанки до панянки“, тому Катя Литвинова вирішила поділитися з охочими потрапити на проект:

“Пройти кастинг досить непросто. Дівчина повинна бути з характером, харизматичною, з родзинкою, ну і, звичайно ж, бути пацанкою. А найголовніше, вона повинна розуміти, що прийшов час змінюватися”.