Пропустили 1-ю серію 6-го сезону “Гра престолів“? Це не дивно, адже українські телеканали не купили права на показ нового сезону цієї культової стрічки. Проте, дізнатися про те, що сталося в цій серії, ми все ж можемо. Нагадаємо, 1 серія серіалу “Гра престолів 6”, що отримала назву “Червона жінка“, була показана на телеканалі HBO 24-го квітня.

Рік очікування, здогадок і надій … Перша серія “Гра престолів 6” відразу ж зруйнувала головну інтригу – Джон Сноу все ж помер. На початку серії його тіло знаходить Давос Сіворт і заявляє всім про загибель ще одного представника Старків. В кімнату, де знаходиться тіло Сноу, заходить Мелісандра і приймає рішення охороняти його, для цього вона просить підтримки у здичавілих. Але ворогів у Джона Сноу було більш ніж достатньо і Алієр Торне намагається довести всім, що вбити Старка потрібно було давно. Мелісандра знімає рубін, і тепер всі побачили справжнє обличчя відьми, але чи зможе вона воскресити Сноу? Про це можливо стане відомо в другій серії.

Тим часом в королівстві Болтон один із самих божевільних героїв саги Ремсі плаче над тілом Міранди. Батько Ремсі каже синові про те, що йому потрібно терміново відшукати Сансу, адже саме вона спадкоємиця Півночі. Але в цей самий час Санса і Теона знаходять Брієнну, вона і рятує героїв драми від псів Ремсі, а також присягає на вірність спадкоємиці Півночі.

На цьому пристрасті першої серії шостого сезону “Гра престолів” не закінчуються. У Червоній Гавані Серсея ділиться з братом спогадами про те, що одного разу отримала пророкування від відьми, де йшлося, що вона поховає 3-х своїх дітей. В Дорні вбивають Мартелла з сином. Тіріон і Варіс продовжують філософствувати про життя, а також зустрічаються з Червоним жерцем, який готує повстання проти Дейенеріс Таргаріен. Сама ж Дейнеріс Буренародженна знаходиться в полоні у Кхала Моро. Однак, як тільки він дізнається, що вона є вдовою Дрого, то забороняє всім торкатися до неї. А сліпа Ар’я продовжує терпіти всі випробування від Бродяжки.