Кількість учасник в шоу “Холостяк” безперервно зменшується. 22 квітня по підсумками 7-го випуску проекту “Холостяк 6” Іраклі Макацарія відправив додому відразу двох учасниць.

Спочатку герой шоу відправився на побачення зі Сніжаною, попередньо повідомивши їй, щоб вона готувалася до холоду. І було дійсно холодно, адже під час побачення вони купалися в холодних водоспадах. Однак холодна вода лише розігріла парочку, після чого вони стали проявляти один до одного почуття. Пізніше Іраклі і Сніжана вирушили на вечерю, де вперше поцілувалися. Холостяк на камеру заявив, що ця учасниця викликає у нього особливий потяг і почуття.

Побачення з Наталею пройшло теж вельми незвично, під час уроків сальси. Але мабуть Наталя прийшла за чимось іншим і почала з’ясовувати стосунки, в результаті розмова не задалася, і вона пішла з побачення. Іраклі вирішив наздогнати дівчину і розмова все ж відбулася.

Макацарія вважає, що своєю поведінкою Наташа лише довела те, що дійсно переживає за них. День по тому холостяк прийшов в будинок до дівчат і особисто Наталі показав на ноутбуці фотографії зі своєю сім’єю, щоб заочно познайомити її з близькими йому людьми. Тепер вже Іраклі показав всю серйозність своїх намірів.

На парне побачення Іраклі запросив Аню і Анетті, влаштувавши для них катання на скутерах. Вдосталь накатавшись вони повечеряли, під час вечері холостяк особисто переговорив з кожною учасницею і дізнався про них багато чого нового.

У сьомому випуску шостого сезону шоу “Холостяк“, який вийшов в ефір 22.04.2016, церемонія троянд була вже дуже непростою. Іраклі Макацарія прийняв рішення розпрощатися з Рітою і Анею.