Кінець 2015 і початок 2016 року були досить сумними для музичної індустрії, пішов з життя Леммі Кілмістер, Глен Фрай, Девід Боуї і Колін Вірнкоумб. 21 квітня світ розбурхала ще одна новина, помер музикант Prince. У четвер вранці його тіло було знайдено в його власному будинку. Причини смерті на даний момент невідомі.

Зарубіжні ЗМІ повідомляють, що ще 15 квітня Принсу знадобилася термінова медична допомога, в цей момент він летів на літаку. Ситуація була досить критичною, так що пілотові довелося здійснити аварійну посадку. Пізніше представники музиканта повідомили, що він хворіє на грип. Попередньо Prince скасував 2 концерти через погане самопочуття.

Prince

Prince

Довідка. Prince народився в Міннеаполісі, 7-го червня 1958 року. За 38 років кар’єри він випустив 20 студійних альбомів, став багаторазовим лауреатом “Оскара”, “Золотого глобуса” і “Греммі”, а також був занесений в “Зал слави рок-н-ролу” в 2005 році. Самим знаменитим альбомом американського виконавця вважається Purple Rain, який він записав у 1984 році.