У середу, 20 квітня, в ефір вийшов 12-й випуск кулінарного шоу “МастерШеф Діти. Учасників як завжди чекало безліч важких випробувань, після того як вони пройшли конкурс “Піраміда” і “Зомбі” та приготували унікальні страви для учасників дорослої версії кулінарного проекту, деякі юні кулінари вирушили на битву “чорних фартухів”. У боротьбі за участь на проекті боролись Данила Ківа, Віка Сулима, Влада Христенко і Катя Дашевская. Щоб дізнатися хто ж з них найслабша ланка, потрібно було пройти конкурс “Кулінарна карусель“.

Вимоги були такі: приготувати різні види супів на каруселі. Данила готував клем-чаудер (американський суп), Віка – французький суп вішісуаз, Катя – італійський томатний суп з морепродуктами, а Влада – угорський бограч. Для цього кожному участнику виділили робочу поверхню, але так як ця поверхня знаходилася на каруселі, яка постійно крутилася, то і деякі деталі кожного блюда доводилося робити іншому учаснику.

У підсумку страви вийшли дуже навіть красивими і смачними. Особливо судді відзначили суп Віки Сулими. Але ось у Каті Дашевської вийшло не дуже добре, в ньому було мало потрібних інгредієнтів і занадто багато болгарського перцю. Таким чином 20.04.2016 шоу “МастерШеф Діти” покинула Катя Дашевска.

20.04.2016 шоу "МастерШеф Діти" покинула Катя Дашевска

20.04.2016 шоу “МастерШеф Діти” покинула Катя Дашевска