Настя Каменських вирішила відкрити секрет, що цікавив багатьох чоловіків. В соцмережі Instagram вона виклала фотографію, на якій вказані об’єми її фігури в сантиметрах: 92-71-102.

В описі знімка Настя Каменських зізналася, що вона вже рік займається спортом і багато працювала над собою, проте поскаржилася, що не змогла досягти ідеальної форми. Також зіркова артистка повідомила, що раз на тиждень робитиме заміри і показуватиме, яких результатів змогла добитися.

 

Дорогие друзья!!! Уже на протяжении года занимаюсь спортом. Я очень много работала над собой! Был период, когда мы плотно гастролировала и возможности придерживаться правильно режима. Поэтому, у меня так и не получилось достичь идеальной формы!!! И я решила, показать вам свои параметры, тем самым заманить себя в ловушку – ” пообещала – сделай!”. На фотографии мои параметры на данный момент. Я буду раз в неделю замерять и показывать свои достижения! Кто со мной, отмечайте на своих фото и пишите в диррект! Старт пошёл 🙈

Фото опубликовано @nkblog

17-го квітня Каменських пробігла в Києві 10-кілометровий марафон. На подолання дистанції їй знадобилася 1 година 4 хвилини і 55 секунд. А в програмі “Зірковий шлях” співачка розповіла, що збирається прийняти участь в змаганнях з тріатлону.