Довідка. “Океан Ельзи” – український рок-гурт, заснований у Львові в 1994 році. Вокалістом та автором більшості пісень є Святослав Вакарчук. Гурт кілька разів змінював склад. Втім, ця обставина не заважає колективу у студійній роботі і активним гастролям Україною та за кордоном. Наразі “Океан Ельзи” працює над наступним, дев’ятим за рахунком, студійним альбомом.

Режисером кліпу “Не йди” став Ігор Стеколенко. У творчому тандемі разом з своїм братом Олександром Стеколенко, він знімав відео для багатьох вітчизняних виконавців. Так, зокрема, брати Стеколенки виступили режисерами кліпів для гуртів SunSay, Друга Ріка, Океан Ельзи.

Також над новим кліпом “Океану Ельзи” працювали: оператор Володимир Шкляревський, художник-постановник Альона Гаджилова, продюсер Марія Москаленко, режисер монтажу Дмитро Кочнєв, художник по костюмах Соня Солтес, виконавчий продюсер Віталій Климов, актори Альона Османова та Рудольф Краєвський. Зйомки кліпу проходили в Україні та Грузії.

Традиційно автором слів та музики виступив Святослав Вакарчук. В записі синглу “Не йди” також приймав участь Національний камерний ансамбль “Київські солісти”.