На ТК “Україна” 18 квітня о 21:00 відбулася прем’єра 24-серійної мелодрами “Вікно життя“. Серіал зняла компанія FILM.UA на замовлення ТК “Україна”, всі зйомки проходили в реальних лікарнях столиці.

Дії мелодрами “Вікно життя” відбуваються в дитячому стаціонарі перинатального центру. У кожній серії є свій герой – малюк, який був кинутий в лікарні його батьками. Першими людьми, які нададуть йому тепло і турботу, стануть працівники цього дитячої медустанови – лікарі і медичні сестри.

Вікно життя” – це серіал, який розповість глядачам 12 різних історій про порятунок новонароджених діток. Їх батьки підкинули їх в “вікно життя” – так званий спеціальний бокс, створений для тих, хто хоче анонімно залишити своє маля в лікарні.

У головних ролях серіалу “Вікно життя” зіграли актори: Валерія Шкіранко і Катерина Решетнікова. Режисер – Максим Паперник і Анатолій Григор’єв.

Максим Паперник поділився своєю думкою щодо даного незвичайного проекту:

“Серіал “Вікно життя” не залишить нікого байдужим, так як в ньому порушена дуже важлива тема – кинуті діти. Але щоб добро перемогло, періодично потрібно йти всупереч встановленим правилам, особливо в тому випадку, коли від цього залежить життя і щастя маленьких діток” .