На своїй власній сторінці в Instagram епатажна зірка опублікувала світлину, на якій “у всій красі” демонструє свої апетитні форми. У підписі до світлини вона зазначила, що обирає новий купальник для відпочинку на травневі свята. “На вулиці, звичайно, не травень місяць, але я вже щосили готуюся до травневого відпочинку. Жахливо від холодів втомилася! Цей купальник якось не тільки “сів”, а й в душу запав. Брати? P.S. Для тих, хто дивиться під мікроскопом, повідомляю, пупок у мене є, і фотошопом його при всьому бажанні не замажеш, але у купальника завищена талія, і пупок виявився закритий. Це не бікіні, мої підозрілі. Так що розслабтеся і обговоріть що-небудь цікавіше, он там на лівій нозі синець проглядає з під фотошопа, можливо мене б’є чоловік?” – жартує Анфіса Чехова.

 

На улице, конечно, не май месяц, но я уже вовсю готовлюсь к майскому отдыху😻 Ужасно от холодов устала! Как вам купальничек? Нашла в @estelle_adony шикарную фирму @primadonnalingerie для выпуклых форм😂 прям всё идеально садится! Но этот купальник как-то не только сел, но и в душу запал. Брать? #эстельадони. P.S. Для тех, кто смотрит под микроскопом, сообщаю, пупок у меня есть, и фотошопом его при всём желании не замажешь, но у купальника завышенная талия, и пупок оказался закрыт. Это не бикини,мои подозрительные))) Так что расслабьтесь и обсудите что-нибудь поинтересней, вон там на левой ноге синяк проглядывает из под фото-шопа, возможно меня бьёт муж?😱😱😂😂😂 #plussize #plussizemodel

Фото опубликовано Anfisa Chekhova (@achekhova)

Довідка. Анфіса Чехова – російська телеведуча, співачка та акторка. Ведуча телевізійного еротичного шоу “Секс з Анфісою Чеховою” та “На добраніч, мужики!” на каналі ТНТ. Володарка одних із самих пишних форм у вітчизняному шоу-бізнесі.