Учасників вокального проекту “Голос країни 6 стає все менше і менше. 17.04.2016 відбувся другий раунд вокальних двобоїв, який зуміли пройти відразу 13 виконавців. Як це було? Погляньте відеозапис кожного виступу шостого сезону шоу “Голос країни” за 17 квітня:

Першими на ринг для вокальної битви вийшли підопічні Івана Дорна – Іван Базюк і Роман Милян. Учасники вибрали пісню групи ВВ – “Зоряна осінь” і впоралися з нею дуже добре. У підсумку удача посміхнулася відразу обом вокалістам, Роман залишився в команді Дорна, а Іван був “вкрадений” Тіною Кароль.

П’єр Едель і Вікторія Шейко, учасники команди Потапа, вирішили виконати пісню легендарної групи Scorpions. Потап залишив П’єра в команді, а Вікторія перейшла в команду Вакарчука.

Вокалісти Святослава Вакарчука – Ескендер Іслямов і Ян Ярош заспівали пісню “Так мало тебе”, групи Друга Ріка. Переможцем цієї вокальної битви став житель АРК Іслямов. Але проект знову ніхто не покинув, білоруса Яроша взяв в свою команду Потап.

Олексій Баришніков та Олександра Казакова вирішили здивувати Тіну Кароль виконанням пісні Івана Дорна – “Синими, Желтыми, Красными”. Але краще вийшло у Олександри, яка і залишилася в проекті “Голос країни”.

Виконавиці з команди Стицамена – Христина Азарова і Діана Діковські, заспівали композицію Mas que nada і навіть змусили танцювати і заспівати свого зоряного наставника, і не тільки його, а й Вакарчука. Але в наступний раунд змогла пройти лише Діана.

Як ще можна здивувати свою наставницю, якщо не виконанням її власної пісні. Ксенія Зотова і Агата Вільчик емоційно виконали композицію “Сдаться ты всегда успеешь”. Другий раунд боїв успішно пройшла Агата Вільчик.

Учасниці команди Потапа – Павло Палійчук та Уляна Кушик, взяли композицію “Бигуди”, яку виконує Іван Дорн. До слова, Дорна здивувати у них вийшло. Що стосується Потапа, то тренер залишив в команді Павла.

Святослав Вакарчук став свідком прекрасного виконання джазової композиції від Іванни Червінської і Жанни Іграевой. Вибір був важкий, але музикант вирішив залишити Іванну.

Стас Корольов і Влад Каращук вийшли на музичний ринг і виконали Naughty Boy feat. Sam Smith – La La La, викликавши при цьому захоплення як глядачів, так і свого наставника Івана Дорна. Однак далі пройшов Влад Каращук.

“Реве та стогне Дніпр широкий” – прекрасна пісня, особливо якщо її виконує інтернаціональний дует – Аняня Удогво і Чингіз Мустафаєв. Святослав Вакарчук був у захваті, але все ж залишив у своїй команді нігерійського хірурга Удогво.