Вже завтра, 18 квітня, на телеканалі “1+1” відбудеться прем’єра серіалу “Останній москаль 2, початок трансляції о 21:00. Але частина українців змогла побачити перший епізод нового сезону на допрем’єрному показі, в кінотеатрі “Оскар”, 14 квітня.

Потрапити на допрем’єрний показ “Останній москаль 2” змогли журналісти, команда серіалу, ну і звичайно ж головні герої цієї картини. На показі був присутній Юрій Горбунов (граючий відразу 2 ролі в серіалі, братів Івана і Дмитра), Ігор Скрипко (той самий москаль Валера), Ольга Сумська (дружина Дмитра і мама Валери), Назар Задніпровський (Штефко), Володимир Ніколаєнко (Бодя) і Катерина Осадча (вперше стало відомо, що ведуча зіграє епізодичну роль – робітницю РАГСУ).

Перед початком показу слово взяв генпродюсер “1+1 Медіа” Олександр Ткаченко. Він заявив, що лише завдяки такому проекту як “Останній москаль” стало зрозуміло, як українці можуть сміятися над собою, що в першу чергу говорить про ментальне здоров’ї нашої нації.

Нагадаємо, у другому сезоні “Останній москаль в село Великі Вуйки повернеться батько Валери і брат Івана Петрука – Дмитро Петрук. Московський олігарх не був на батьківщині 20 років. Що з цього вийшло? Відповідь на це питання стане відомий уже завтра, 18 квітня, о 21:00 на телеканалі “1+1”.