Довідка. Quest Pistols Show – київський вокально-танцювальний колектив. Свій творчий шлях розпочав в 2007 році під назвою Quest Pistols. Спочатку гурт складався з трьох учасників – Нікіти Горюка, Антона Савлєпова та Костянтина Боровського. В 2011 році Костянтин Боровський залишив колектив. Його місце зайняв Данііл Мацейчук. Згодом він також залишив гурт.

З 2014 року починається якісно інший етап в житті колективу – з’явились нові учасники (Іван Криштофоренко, Маріам Туркменбаєва, Вашингтон Саллес). З цього моменту змінюється й назва гурту – Quest Pistols Show. В 2015 році Данііл Мацейчук повертається в гурт.

Quest Pistols Show – Непохожие (Прем’єра кліпу, 2016).

“Непохожие” – перше відео колективу в повністю оновленому складі. В 2015 році Нікіта Горюк вирішив зайнятися сольною кар’єрою. Наступного року колектив залишив Антон Савлєпов. Згодом до них приєднався Костянтин Боровський. І першопочатковий склад гурту об’єднався в новому проекті під назвою “Агонь”.

Наразі Quest Pistols Show має у своєму складі 4 артистів: Івана Криштофоренка, Данііла Мацейчука, Маріам Туркменбаєву та бразильського танцюриста Вашингтона Саллеса. Гурт активно гастролює та постійно знаходиться в творчому пошуку.