Довідка. Аліса Вокс (справжнє ім’я Аліса Бурмістрова) народилася в Ленінграді в 1987 році. З дитинства займалася балетом, відвідувала театральну студію. Згодом стала студенткою ГІТМа. Виступала в ресторанах, караоке-барах. В 2012 році після вдалого проходження кастингу стала вокалісткою “Ленінграду”. Вона змінила колишню вокалісту Юлію Коган, яка пішла у декретну відпустку.

Піку кар’єри в складі “Ленінграду” Аліса досягла з кліпом групи “Экспонат“, де вона виконує сольну партію. Наприкінці березня 2016 року на одній з сторінок в соціальних мережах оголосила, що залишає гурт і планує займатися сольною кар’єрою.

Перше відео Аліси Вокс значно відрізняється від того, чим займалась вокаліста в “Ленінграді“. Так, в першій сольній композиції співачки слухач не почує ненормативної лексики, чорного гумору і ска-мотивів пітерських розбишак. Традиційна сатира і стьоб також відсутні. Колишні колеги по “Ленінграду” і лідер гурту Сергій Шнуров поки жодним чином не прокоментували новий етап в творчості співачки. А ось перші коментарі глядачів поки що не додають оптимізму.

Багато хто не зрозумів ані ідею кліпу, ані стиль, в якому відтепер виступає сольно Аліса. Цікаво, що композиція “Держи” є кавером на пісню Андрія “Кузьми” Кузьменка (вокаліста “Скрябіна“) – “Тримай за руку”.