Королі рейву The Prodigy 12 квітня в п’ятий раз відвідали Україну, влаштувавши черговий потужний виступ в київському “Палаці Спорту”. Однак потужності все ж трохи не вистачало, але про це пізніше.

Почнемо здалеку, по-перше, потрібно виділити організацію концерту в “Палаці Спорту”, в 2016 році пропуск людей на арену був набагато професійніше, швидше і в цілому якісніше. У 2009 і 2013 роках потрапити на концерт було непросто і досить небезпечно, через погану організацію, але тепер це в минулому. Ніхто не штовхався і не тиснув один одного, а охорона тричі перевіряла відвідувачів та їхні речі, в тому числі і металодетектором, що все ж залишає якусь надію на європейське майбутнє.

Київський

Київський “Палац Спорту” потроху заповнюється під час розігріву


Розігрів

Починаючи з 19:00 “Палац Спорту” потроху набивався шанувальниками The Prodigy, в очікуванні розігріву. Цього разу розігрівав публіку DJ Tapolsky, якого зустріли досить тепло, на відміну від Оксімірона в 2013 році, але в цьому немає нічого дивного, адже Анатолій Тапольского українець і грає музику в стилі drum’n’bass. Приблизно після 1 години розігріву до Анатолія на сцену вийшов Женя Галич, лідер гурту O.Torvald, і музиканти почали експериментувати з якимось новим стилем. Що з цього вийшло можна зрозуміти, подивившись відео:

Ліам Хоулетт і Женя Галич

Ліам Хоулетт і Женя Галич


Треклист

Після розігріву “Палац спорту” продовжив забиватися і через приблизно 40 хвилин очікування на сцені з’явилися The Prodigy! Відразу почавши виконувати один зі своїх головних хітів Breathe. Не варто забувати, що цей тур королів рейву на підтримку їх шостої студійної платівки “The Day Is My Enemy”, так що в трекліст на київський концерт було додано відразу 8 треків з нового диска. Всі композиції йшли вперемішку з легендарними треками часів “The Fat Of The Land” і новішими з “Invaders Must Die”. Порадував той факт, що в “Палаці Спорту” були представники різних поколінь, тому і реакція на нові і старі треки дуже відрізнялася. Молодші були в захваті від виконання Nasty та інших новинок, а ветерани, які були свідками не одного концерту, чекали якогось ексклюзиву і звичайно ж старі хіти. Хіти дочекалися, а от ексклюзивом Ліам Хоулетт в цей раз не порадував. Крім цього засмутила відсутність у трекліст космічного треку в день космонавтики Out of Space і забійної композиції Poison.

Знайдений в просторах інтернету трекліст концерту в Києві (12.04.2016)

Знайдений в просторах інтернету трекліст концерту в Києві (12.04.2016)


Головний мінус київського концерту

Тепер же мінус тим самим організаторам. Неприємний осад залишило освітлення сцени та відсутності екранів в майже забитому доверху “Палаці спорту”. Через яскраву світломузику, те що відбувається на сцені було видно лише з перших рядів, а вимкнені екрани позбавили більшість фанатів можливості ближче роздивитися своїх кумирів. Звук був на рівні, не дивлячись на критику з боку деяких фанатів, в зв’язку з чим жителі наближених будинків навіть вирішили, що почався невеликий землетрус, але разом з концертом The Prodigy він тут же закінчився.

Світломузика була на вищому рівні, але через неї було дуже погано видно The Prodigy

Світломузика була на вищому рівні, але через неї було дуже погано видно The Prodigy


Більше 25 років на сцені

Час йде, і учасники британського колективу молодше не стають, це відбивається і на їх поведінці на сцені. Видовища з кожним разом все менше і все більше світломузики, хоча і дуже якісної світломузики. Якщо 49-річний Максим Реаліті весь час був на сцені і особливою активністю не виділявся, не рахуючи підігріву залу за допомогою своїх коронних фраз, то Кіт Флінт, якому до речі 46 років, бігав, крутився і навіть спускався до фанів в перші сектори, чим викликав просто нереальний захват з їх боку.

Підсумки

Підвести підсумки можна сказавши, що безумовно The Prodigy були, є і будуть кращими електронними панками в світі, але захід їх ери все ближче і ближче. Залишається лише сподіватися, що по закінченню цього туру Ліам Хоулетт заявить про початок роботи над новим альбомом і королі рейву засядуть в студії, щоб знову вразити нас своїми черговими шедеврами.