Світ в очікуванні шостого сезону серіалу “Гра престолів“. Саме з цієї причини його новий трейлер всього за добу може набрати понад 4 мільйонів переглядів. До слова трейлер видався як завжди дуже обривчастим, інтригуючим і лише що додає інтересу до нового сезону. Але ж на це і розрахунок.

10 квітня в Голлівуді була показана перша серія 6-го сезону серіалу “Гра престолів”. Перед початком показа, за даними Vanity Fair, до гостей звернулася актриса Ліна Хіді, яка грає Серсею Ланністер, попередивши їх про спойлери, і звучало її звернення так:

“Хто порушить правила, буде зварений живцем в крові своїх дітей!”

На прем’єрі серіалу були всі головні актори “Гри престолів“, але був відсутній Кіт Харінгтон, актор зіграв Джона Сноу. Саме доля його героя є головною загадкою 6-го сезону. До речі, питання про долю Джона Сноу найбільше втомило всіх зірок серіалу.

Також стали відомі подробиці зйомок нових десяти епізодів “Гри престолів”. На зйомки нових серій пішло 1,1 млн метрів кіноплівки, 85 робочих змін, а сам сценарій переписувався приблизно 140 раз.

Прем’єра шостого сезону серіалу “Гра престолів” відбудеться 24 квітня. На жаль, в Україні права на показ серіалу не купив жоден телеканал.