Отже…Ісус Христос, Понтій Пілат, Юда…все це імена з далекого минулого. Але вони досі не дають спокою людству, і багато творців втілюють ідею цієї історії в своїх творіннях.

РежиссерКевін Рейнолдс також захопився цією історією, але він в свою чергу вирішив відкрити якусь іншу завісу історичних подій.

Кадр з фільму «Воскресіння»

Кадр з фільму “Воскресіння”

 Разом з відомою кінокомпанією Columbia Pictures і з прекрасним акторським складом в особі Джозефа Файнса, Пітера Ферта, Тома Фелтона і Кліффа Кертіса створили цікаву картину під назвою “Воскресіння”. Цей фільм можна буде побачити вже з 14 квітня 2016 року у всіх кінотеатрах України.

Мова йде про перших сорок днів після воскресіння Ісуса Христа. Прокуратор Іудеї Понтій Пілат відправляє атеїстично налаштованого римського центуріона дізнатися всі подробиці про таємниче воскресіння всіма обожнюваного місії. Його дуже цікавлять деталі події, адже до Понтія Пілата дійшли лише чутки, а про факти мова не йде. Тому центуріон цілеспрямовано вивчає все, що може привести його до розгадки. Найважливіше для нього знайти тіло Ісуса, яке так таємниче зникло з місця події. Так який же сюжет ця історія матиме на цей раз?…

Український трейлер до фільму «Воскресіння»: