Довідка. Ніколас “Нік” Вуйчіч – всесвітньо відомий оратор, письменник, мандрівник, щасливий сім’янин і батько двох дітей. У Ніка рідкісне генетичне захворювання – аутосомно-рецесивна тетраамелія). Головною характеристикою цієї хвороби є відсутність кінцівок.

Нік Вуйчіч, НСК “Олимпийский”, 7 квітня 2016 года.

Незважаючи на такий страшний діагноз, Нік Вуйчіч не втратив надії та оптимізму. Він вирішив не здаватися та показати всім довкола, що обмежень не існує. Нік спробував багато в своєму житті, на що не спромоглися б навіть цілком здорові люди. Так, наприклад, він є автором п’яти книг. Він стрибає з парашютом, катається на скейті, плаває, друкує на комп’ютері, став сім’янином і батьком, багато подорожує і надихає мільйони людей з обмеженими можливостями (і не лише їх) повірити у власні сили та життя без обмежень.

Ніколас

Ніколас “Нік” Вуйчіч

Неймовірна сила волі, харизма, віра в Бога та власні сили зробили австралійця справжнім титаном духа. Для багатьох людей в світі його діяльність є прикладом любові до життя та джерелом оптимізму. “Вір у себе та ніколи не здавайся” – його життєве кредо.

Приїзд и виступ Ніка Вуйчіча в Києві відбувся вперше в новітній історії України. До приїзду в нашу країну він відвідав з своїми виступами десятки країн світу.