МастерШеф. Діти” загартовує в юних учасниках шоу дух справжніх кулінарів. У 10-му випуску за 6 квітня, за підсумками декількох складних конкурсів, на битву чорних фартухів вийшли наступні учасники: Софія Дедкова, Данила Ківа, Влада Христенко і Олександр Діяманштейн. Їх завдання було зовсім не з легких – приготувати звичайний овочевий рол з соусом, але в досить непростій екіпіровці. На головах кулінарів були капелюхи у вигляді обробних дощок, на яких і потрібно було працювати.

Все що потрібно було зробити, це нарізати овочі, змішати їх з соусом і загорнути все це в лист рисового паперу. Звучить досить просто, але коли це потрібно робити на обробній дошці розміщеній на голові свого товариша, то завдання стає вже дуже непростим.

Дівчаткам вдалося швидко налагодити злагоджену роботу в парі, чого не скажеш про хлопчиків. Саша Діяманштейн все ніяк не міг спрацюватися з Данилом Ківа. Тільки Саша все зробив, як Данила злегка махнув головою і відправив всю роботу на підлогу. Від безнадії Саша Діяманштейн навіть розплакався. Але тут проблеми почалися і у дівчаток, Влада розбила тарілку Софії.

Саша Діяманштейн

Саша Діяманштейн

Влада розбила тарілку Софії

Влада розбила тарілку Софії

В результаті кожен учасник все ж надав свою страву. Судді знайшли в них досить недоліків, але і достоїнств вистачало, так що в 10-му випуску проект “МастерШеф. Діти не покинув жоден з учасників.