За даними іноземних ЗМІ, в шостому сезоні культового серіалу “Гра престолівочікується поява нового персонажа, ним стане співак, модель і актор Стаз Нейр. До слова, актор має російсько-індійське походження. Зйомки сезону на даний момент проходять в Іспанії, а реліз серіалу намічений на квітень наступного року.

На своєму акаунті в Instagram Стаз Нейр розмістив кілька фото зі знімального майданчика. На одній з цих фотографій актор зображений з конем, а на другому знятий середньовічний замок, який послужить однією з декорацій у серіалі.

Фото з

Фото з “Інстаграма” Стаза Нейра

У своїй соціальній мережі Нейр написав, що він любить, коли робота приводить його в такі красиві місця, в яких він просто так ніколи не зміг би побувати.

Середньовічний замок, який стане однією з декорацій в шостій частині серіалу

Середньовічний замок, який стане однією з декорацій в шостій частині серіалу “Гра престолів”

Свою популярність Стаз Нейр отримав в 2012 році після участі в музичному телепроекті The X Factor, де він виступав у складі групи Times Red. Стаз запам’ятався глядачам і зоряному журі своїм сильним голосом і накачаним тілом. Через рік Нейр разом з Times Red випустив перший сингл, проте незабаром покинув колектив.

Нагадаємо, у вересні серіал “Гра престолів” був удостоєний найпрестижнішої премії “Еммі”, як кращий драматичний серіал.