Гумористичне шоу “Ліга сміху” стартувало 2-го квітня. 14 найсильніших гумористичних команд, на чолі з відомими тренерами, будуть вести боротьбу за титул кращої команди 2016 року.

Новий сезон приніс нові правила. Як нам вже відомо, найслабша команда залишає турнір, але в цей раз на етапі 1/8 фіналу “Ліги сміху” таких команд буде 2. Раніше гумористичне змагання покидала лише 1 команда за 1 етап. Також збільшилася і кількість ефірів на кожному етапі турніру, замість 2-х тепер 4.

У першому етапі взяли участь 7 команд, а саме: львівська команда “Коліжанки”, донецька “Кілометр кімоно”, дніпропетровська “Модельне агентство “180 і вище””, тернопільська “VIP”, одеська “Прозорий гонщик”, ужгородська “Тяп-ляп” і харківська команда “Улюблене місто”.

Кожна з команд викладалася на 100%, але дійсно вразити глядачів і суддів змогли лише 2 з них: “Модельне агентство “180 і вище”” і “VIP“. Обидві команди набрали по 6 балів. Самий пам’ятний виступ був у колективу з Одеси “Прозорий гонщик“. Одесити завдяки своїм абсурдним і загадковим жартам довели всіх буквально до сліз.

Після першого ефіру “Лігу сміху” покинула команда з Ужгорода “Тяп-ляп“. Колектив набрав найменше балів – 4.

Дивіться повне відео першого випуску шоу “Ліга сміху” за 02.04.16: