Цього вівторка, 5 квітня, на телеканалі “Інтер” відбудеться незвичайна прем’єра – реаліті-шоу “Судіть самі“. Новий унікальний для українського ТБ-простору судовий проект буде виходити в ефір з вівторка по п’ятницю о 16:40.

Незважаючи на те, що справедливість у кожного своя – закон один для всіх. І коли цей закон порушується, то всі знають одне – злочинця треба покарати. Але зовсім інша справа, коли вирок злочинцеві потрібно винести саме вам і саме від вас залежить те, наскільки років буде ув’язнена ця людина. Це може бути 1 рік, 10 років, довічне, а може навіть виправдувальний вирок. Що вибрати? От саме про це і піде мова в новому судовому реаліті-шоу “Судіть самі”.

Нове судове реаліті-шоу

Нове судове реаліті-шоу “Судіть самі”

Проект новий для нашого ТБ простору, але за кордоном він з’явився вже давно. Ідея взята з данського шоу Dommer for en dag. Його головна фішка ось в чому – реальні люди, в образі присяжних, розглядають реальні історії злочинів. Справи дуже різні, починаючи від крадіжок і закінчуючи гучними вбивствами. Звичайно ж проект “Судіть самі” був повністю адаптований до українського законодавства і специфіки відносин між людьми. У кожному епізоді реаліті-шоу присяжні розглянуть 2 реальних справи з архіву, за якими вже були винесені судові рішення. Але можливо вирок був занадто суворим або ж навпаки, дуже м’яким? Що ж, про це ми дізнаємося вже 5 квітня в 16:40 на телеканалі “Інтер”.