Ще 30 березня ведучий-екстремал проекту “Світ навиворіт” Дмитро Комаров потрапив в госпіталь. Один з головних екстремалів України перебував біля підніжжя Евересту, в рамках експедиції по Непалу і зйомок нового сезону тревел-шоу “Світ навиворіт.

На даний момент відомо лише те, що його доставив в місцеву клініку вертоліт. Через снігопад, сильний вітер і туман, практично всі вертолітні компанії відмовлялися вилітати, але одна все ж погодилася. Політ був настільки екстремальним, що пілотові навіть довелося зробити екстрену посадку і чекати поки погода стане хоч трішки краще.

Фото Дмитра Комарова з госпіталю

Фото Дмитра Комарова з госпіталю

З Дмитром Комаровим, на щастя, все добре, ведучий наразі перебуває в госпіталі під спостереженням лікарів. Відразу після цієї ситуації він навіть встиг написати пост на своїй сторінці в Facebook і коротко розповів про те, що трапилося. Ось невелика цитата, яка багато пояснює:

“Під час гонок машина зношується і вимагає технічне обслуговування, що набагато частіше, якщо це гонки по бездоріжжю. Теж саме стосується і організму людини, якщо йому не давати відпочинок, то він сам його візьме, не запитавши у свого “господаря””.

 

Машина во время гонок изнашивается и требует ТО. Особенно, если гонки по бездорожью. То же с человеком. Если не дать орг…

Опубликовано Дмитро Комаровым 30 марта 2016 г.

Однак незважаючи на ситуацію, що склалася, Дмитро вже рветься в бій. Ведучий не збирається відмовлятися від своїх планів, він лише розраховує трохи підлікуватися і відразу ж повернутися до зйомок.

У новому сезоні маршрут передачі “Світ навиворіт” як завжди дуже суворий. Він лежить через підніжжя Евересту, закрите королівство Мустанг, джунглі Читван і безліч інших красивих і дуже небезпечних місць. Що ж сталося з Дмитром Комаровим? Про це ви вже точно дізнаєтеся в одному з нових епізодів тревел-шоу “Світ навиворіт”.