Героїні реаліті-шоу “Серця трьох” Віта, Влада і Лена протягом 4-х місяців шукали свою любов. Спочатку в проекті було 100 хлопців і з кожним днем ​​їх ставало все менше і менше! За цей час дівчата побували на 51 побаченні, об’їхали майже всю Україну і навіть встигли полежати під жарким іспанським сонцем. Часу було більш ніж достатньо, щоб випробувати почуття своїх кавалерів і зробити обдуманий вибір. І ось настав фінал!

У фінальному випуску Лена вибрала Юру, додавши, що він є тим самим чоловіком, від якого вона хотіла б мати дітей. Обранець навіть розплакався і відразу ж зробив своїй коханій пропозицію. Олена звичайно ж відповіла згодою.

Лена і Юра

Лена і Юра

Віта повернула Славі ключі від його квартири і відповіла відмовою, свій вибір вона віддала Максиму. Слава після цього зізнався, що дівчина розбила йому серце. Після свого вибору Віта сказала Максиму про те, що заради нього вона готова змінюватися і почати говорити про свої почуття.

Віта і Максим

Віта і Максим

Влада довгий час не могла визначитися з вибором. Незважаючи на те, що за її ж заявою, вона прийшла на проект не за таким педантичним і ревнивим хлопцем, як Микола, все ж закохалася саме в нього.

Влада і Коля

Влада і Коля

Про те, як надалі склалася доля героїв проекту телеглядачі зможуть дізнатися вже 1 квітня, в пост-шоу “Серця трьох“. Закулісні історії почнуться о 19:00 на “Новому каналі”.