Відомий фантастичний фільм 1995 року “Джуманджі” буде перезнятий. Для стрічки вже підшукали нового сценариста, в активі якого кілька прекрасних сценаріїв для відомих голлівудських фільмів, таких як “Викрасти за 60 секунд”, “Повітряна в’язниця” та багатьох інших. Ім’я цього сценариста – Скотт Розенберг, до слова він також працював і з тваринами, виступаючи продюсером і сценаристом серіалу “Зоопарк”, випущеного в 2015 році.

Оригінальний фільм “Джуманджі”, був випущений в 1995 році, і був знятий за мотивами однойменної дитячої книги Кріса Ван Оллсбурга. Картина розповідає про дуже таємничу настільну гру, яка перетворила маленьке, спокійне містечко в неймовірно небезпечні джунглі, насичені безліччю небезпечних створінь і пасток. В оригінальному фільмі головну роль виконав Робін Вільямс. Для того часу картина зібрала величезну суму в прокаті – $260 мільйонів.

Робін Вільямс у фільмі

Робін Вільямс у фільмі “Джуманджі”

Ремейк фільму курирує відома студія Columbia Pictures, прем’єра стрічки повинна відбутися наприкінці грудня 2016 року. Хто гратиме в рімейку фільму – поки що невідомо. В цей же час в прокат вийдуть досить серйозні конкуренти, екранізація гри “Кредо вбивці” і драма “Пасажири”.