Новий сезон реаліті-шоу “Від пацанки до панянки” стартує вже 5 квітня на “Новому каналі”. Як стало відомо, за перевиховання учасниць відповідатимуть три відомі українки – Марина Володимирівна Кінах, Ірина Петрівна Зільберман і Тетяна Герасимівна Терсенова-Заводовська.

Тетяна Герасимівна Терсенова-Заводовська

Тетяна Герасимівна Терсенова-Заводовська

Директором школи вибрали Тетяну Герасимівну Терсенову-Заводовську – вона володіє модельним агентством, є експертом по стилю і дефіле, а також була лауреатом премії “Жінка третього тисячоліття”. Заступник директора з питань стилю та іміджу учасниць – дружина політика Анатолія Кінаха – заслужений журналіст України Марія Кінах. Завідуюча навчальною частиною з питань виховної роботи – бізнес-леді і театральний режисер Ірина Зільберман.

Марина Володимирівна Кінах

Марина Володимирівна Кінах

Про пошук кращих наставниць для учасниць проекту “Від пацанки до панянки” розповіла його керівник Юліанна Райцина. Вона заявила, що для відбору наймудріших наставниць був проведений масштабний кастинг, після чого були сформовані трійки і одна з них, Терсенова-Кінах-Зельберман, здобула впевнену перемогу.

Ірина Петрівна Зільберман

Ірина Петрівна Зільберман

Незважаючи на те, що Тетяна Терсенова-Заводовська обіймає посаду директора школи, у всіх наставниць однакові повноваження і рішення вони приймають разом. Але в цілому амплуа у кожного викладача свій: Ірина Зільберман – вихователь, Марина Кінах – добра “мама” учасниць, Тетяна Терсенова-Завидовская – строгий директор. Але з кожною серією ці амплуа будуть потроху змінюватися.

Перша серія реаліті-шоу “Від пацанки до панянки” відбудеться вже 5 квітня в 20:00. Передача виходитиме на “Новому каналі” щовівторка.