Відоме видання C21 Media високо оцінило український комедійний серіал “Останній Москаль, включивши його в свій шорт-лист кращих форматів 2016 року. Продукт виробництва “1+1 Продакшн” потрапив до престижного ТОПу в номінації “кращий серіал”.

У шорт-лист крім серіалу “Останній Москаль” потрапили такі багатосерійники: Humans (Великобританія), False Flage (Ізраїль), The last cop (Німеччина). Судді обрали їх серед 20-ти претендентів. Журі премії видання C21 Media складається виключно з професіоналів світової ТВ індустрії.

Прем'єра

Прем’єра “Останній Москаль 2” відбудеться 18 квітня на телеканалі “1+1”

Прокоментувала цю подію головний продюсер фільмів і серіалів каналу “1+1” Олена Васильєва. Вона заявила, що за минулий рік серіал “Останній Москаль” став не тільки справжнім феноменом в Україні, а й привернув увагу міжнародного телевізійного співтовариства. Також Олена в захваті, що українська стрічка потрапила в шорт-лист з такими сильними художніми проектами, що не може не радувати.

Як ми повідомляли раніше, сценарій до комедійного серіалу “Останній Москаль” написав Микола Куцик. Режисер картини – Семен Горов. 18 квітня 2016 року на екрани вийде другий сезон серіалу.