У п’ятому випуску популярного вокального проекту “Голос країни 6 глядачі побачили безліч талановитих виконавців, за яких судді влаштували справжню війну. У командах “платинової 4-ки” суддів, все менше місця, і щоб їх здивувати учасникам доводиться показати весь свій талант. У 5-му випуску здивувати Вакарчука, Потапа, Дорна і Кароль вийшло у 10 виконавців. Розповімо про найцікавіші з них.

Олександра Слюсаренко приїхала на проект з Дніпродзержинська. Головною метою дівчини було виконати давню мрію свого батька, який колись працював музикантом, але був змушений покинути свою улюблену справу щоб заробляти більше грошей для сім’ї. Олександра заспівала композицію Adele – Someone like you і відправилася в команду Тіни Кароль.

Іванна Червінська з Івано-Франківщини має мрію – популяризувати українську пісню. У селі Печеніжина дівчину всі знають і дуже люблять, але вона хоче розширювати свої горизонти і впевнена, що проект “Голос країни 6” може їй в цьому допомогти. Під час сліпих прослуховувань 27 березня Іванна виконала українську народну пісню “Летів пташок понад воду”. Святослав Вакарчук з радістю взяв в свою команду талановиту виконавицю.

Назар Бецелем – 19-річний рокер, син священика і співачки з хору. Батьки хлопця не в захваті від його захоплень, в зв’язку з чим Назар вирішив пробитися на проект “Голос країни 6” і довести всім, що людей можна зробити краще в тому числі і за допомогою творчості. Перед суддями хлопець виконав пісню Guns N ‘Roses – Don’t Cry. Потап став наставником молодого рокера.

Стас Корольов народився в Авдіївці, в простій сім’ї робітників. У дитинстві хлопець втратив око, і щоб не відчувати себе неповноцінним, Стас почав активно займатися музикою. Головна мета співака на проекті – помиритися з рідними і довести їм, що в цьому світі можливо все. Після виконання пісні Radiohead – Reckoner він відправився в команду Івана Дорна.

Тетяна Сергієнко досить відома співачка, але її історія сповнена сумом. Протягом 2,5 років Тетяна була жертвою продюсера-тирана. Але незважаючи на це, співачка не збирається залишати свою улюблену справу і прийшла на проект “Голос країни 6” щоб знову повірити у власні сили і з допомогою зоряного наставника повернутися на сцену та полюбити себе. Після виконання композиції Земфіри – “Искала тебя”, дівчина потрапила в команду Потапа.