Сьогодні о 21:00 на телеканалі “1+1” відбудеться прем’єра нової багатосерійної комедії “Матусі“. Багатосерійник розповість про те, як сильно змінюється життя жінки після народження дитини, вечірки йдуть на другий план, а замість них приходять безсонні ночі та підгузники.

Головні героїні серіалу "Матусі"

Головні героїні серіалу “Матусі”

Серіал “Матусі” знімається на замовлення телеканалу “1+1, за його виробництво відповідають компанії “Yellow, Black and White”, “Sister’s production” і “IQ Production”.

Головні героїні ліричної комедії – подруги Віка, Юля і Аня. Віка – це самотня дівчина, яка перебуває в активному пошуку свого супутника життя. Головною її метою є створення міцної сім’ї. У Юлі троє дітей, вона впевнена в тому, що про сімейне життя знає все, але побут поглинув її так, що на себе у неї не залишилося ні часу, ні сил. У сім’ї вона також головна, адже її чоловік, він як 4-та дитина. І третя подруга – Аня, молода мама, і проблеми материнства та сімейного життя для неї також зовсім нові. Але завдяки своїм більш досвідченим подругам, вона справляється з цими турботами.

У головних ролях комедійного серіалу “Матусі” зіграли актори: Олена Ніколаєва, Світлана Колпакова, Олександра Буличова, Володимир Жеребцов, Олександр Ратніков, Сергій Лавигін та інші.