Творці проекту “Сніданок з 1+1” вирішили випустити нову передачу вихідного дня “Сніданок. Вихідний“. Тепер телеканал буде розважати своїх глядачів вранці не тільки в будні дні, а й на вихідних. Перший випуск вийде в ефір вже 2 квітня о 8:00.

“Сніданок. Вихідний” був створений для того, щоб вранці в суботу та неділю давати можливість своїм телеглядачам розслабитися, отримувати корисну інформацію і просто добре проводити час разом з парою чарівних ведучих Олександром Поповим і Валентиною Хамайко.

Ведучі передачі

Ведучі передачі “Сніданок. Вихідний “Валентина Хамайко та Олександр Попов

Передача виходитиме в прямому ефірі в суботу з 8:00 до 10:00 і в неділю з 8:00 до 9:00. “Сніданок з 1+1” і “Сніданок. Вихідний” в цілому займуть 18 годин прямого ефіру на тиждень.

Рубрики нового проекту розкажуть глядачам про новинки кіноіндустрії, допоможуть спланувати свій вікенд, покажуть безліч корисний Лайфхаків, наприклад, по швидкому прибиранню в будинку. Більше часу буде приділено кулінарним рубрикам, в цьому допоможе кращий кулінар України Руслан Сенічкін. Списки з продуктами для страв будуть розміщені на сторінці Fb “Сніданок. Вихідний” напередодні випуску.

І багато-багато інших рубрик та цікавих тем буде порушено в новій передачі на “1+1”.

Довідка по ведучих.

Валентина Хамайко повертається на екрани після тривалої перерви, яку вона присвятила своїй родині, ведуча виховує трьох дітей. Крім цього Валентина сертифікований кулінар-пекар і учасник міжнародних марафонів.

Валентина Хамайко

Валентина Хамайко

Олександр Попов відомий український актор театру і кіно. На телеканалі “1+1” Олександр знімався в серіалах “Хазяйка” і “Все одно ти будеш мій”. В цілому актор зіграв у безлічі картин, як у театрі, так і в кіно.

Олександр Попов

Олександр Попов