Концерт відбувся в рамках великого ювілейного туру “Серце” (10 років). Адже, як запевняють самі учасниці, саме серцем вони й співають.

Афіша

Афіша (kvartal-concert.com)

Довідка. Проект “НеАнгели” був створений в липні 2006 року продюсером Юрієм Нікітіним. Його беззмінними солістками є Слава та Вікторія (сценічні псевдоніми). В 2016 році група пройшла до півфіналу національного відбору Пісенного конкурсу “Євробачення-2016”.

Не дивлячись на те, що очікувати на виступ групи довелось черкащанам близько 40 хвилин, але зал їх прийняв дуже тепло й довго не відпускав зі сцени.

Треба сказати, що на виступі групи “НеАнгели” не обійшлось без курйозів. Солістка Вікторія в кінці першої пісні, випустила з рук мікрофон й він трохи не впав на глядачів в першому ряду.

НеАнгели”, м.Черкаси (24.03.2016). Солістка Вікторія випустила з рук мікрофон.

І це мабуть стало “неАнгельським” знаком для Вікторії на сьогоднішній вечір. Адже протягом концерту невдачі переслідували її: то вона ледь не заплуталась в сценічному костюмі, то трохи не перечепилася й не впала на сцені. Та й з підводками до пісень і словами зі сцени, щось у неї не дуже виходило. Але на загальну атмосферу концерту це аж ніяк не вплинуло, зал вже в третій частині виступу групи був нормально розігрітий.

Солістка Слава скориставшись нагодою, привітала зі сцени свою хрещену та заспівала для неї пісню підглядаючи в листок зі словами. Це нагадувало спів у караоке.

НеАнгели”, м.Черкаси (24.03.2016). Солістка Слава привітала свою хрещену та заспівала пісню підглядаючи в текст.

Але в цілому, концерт пройшов не погано, атмосфера була чудова, окремо respect режисеру зі світла та звукорежисеру.