Восьмий випуск кулінарної передачі “МастерШеф. Діти вийшов в ефір 23 березня 2016 року, в ньому юних кухарів чекало безліч випробувань і сюрпризів. Завдання були найрізноманітнішими, наприклад, в одному з них судді таємно призначили в кожній команді “крота”, його метою було зіпсувати страву. В іншому випробуванні учасники були розбиті на пари і пов’язані між собою одним фартухом. Ну а в останньому завдання юних кулінарів чекав найскладніший конкурс – “контрольна” з 4-х страв, оцінки за них ставили не судді проекту, а запрошені шкільні вчителі учасників.

Пристрасті в дитячому кулінарному шоу

Пристрасті в дитячому кулінарному шоу “МастерШеф. Діти” розпалюються

По завершенню всіх випробувань були вибрані кулінари, які впоралися із завданнями гірше інших: Вова Мотрічук, Вова Морозюк, Саша Діяманштейн, Катя Дашевская, Катя Сливінська, Софія Дедкова і Данила Ківа.

На завершення учасників проекту чекало суворе змагання “Комунальна кухня”, діти повинні були зіткнутися з усіма “принадами” кухні в комунальних квартирах і приготувати страви із загального набору продуктів і посуду. Між учасниками почалася справжня битва за цінні інгредієнти і посуд, в результаті чесно поділити їх так і не вийшло, хтось залишився без посуду, а хтось з одними овочами. Кухонні баталії трималися до останньої хвилини.

Найгірше із завданням впорався Вова Морозюк. Незважаючи на те, що йому дісталися кращі продукти, учасник надав суддям сире блюдо і в підсумку покинув проект “МастерШеф. Діти”.