На телеканалі “1+1” з’явився новий трейлер майбутнього сезону файної патріотичної комедії “Останній москаль 2. Перша частина цього серіалу мала колосальний успіх і по праву вважається одним з найбільш рейтингових продуктів останніх років. Що стосується сюжету нових епізодів, то в село повернеться батько Валери, рідний брат-близнюк Івана Петрука – Дмитро Петрук. Як нам вже відомо з першого сезону, Дмитро серйозний московський бізнесмен, якому довелося ховатися через серйозні проблеми. Що цікаво, роль брата-близнюка зіграв Юрій Горбунов, який також грає і роль Івана.

Юрій Горбунов в ролі Дмитра Петрука

Юрій Горбунов в ролі Дмитра Петрука

У селі Великі Вуйки Дмитра не бачили 20 років, так що його повернення стане дуже серйозною подією. Дмитро Петрук трохи обжившись на новому місці стане лізти в життя не тільки свого сина Валери, але і в його відносини з шкільною вчителькою Ксенею.

Перше що він сказав своєму синові після приїзду в Великі Вуйки: “Хочу щоб ти став великою людиною в Карпатах. Ми будуємо там невелике котеджне містечко, з рестораном і гірськолижної трасою. Ти готовий?”

Такі дії гостя з Москви викличуть серйозний галас в селі, і проблем додасться в тому числі і у Валери, якому доведеться робити серйозний вибір між пропозицією батька і вже улюбленим селом.

Другий сезон, як і перший, складатиметься з 16 серій. Сценарій знову написав Микола Куцик, а режисером виступив Семен Горов. Виробляє патріотичну комедію “1+1 Продакшн”. У головних ролях серіалу “Останній москаль 2” зіграли: Ігор Скрипко, Юрій Горбунов, Володимир Горянський, Галина Безрук та багато інших.