Не так давно на офіційному каналі “Гри престолів” (Game of thrones) в YouTube з’явився перший повноцінний трейлер шостого сезону. Навряд чи в цьому трейлері можна побачити якісь спойлери, як це було раніше, але з упевненістю можна сказати, що битв буде безліч і боротьба за Залізний трон продовжиться.

П’ятий сезон завершився тим, що були вбиті кілька головних героїв фентезі-саги, одним з них є Джон Сноу. Але до кінця незрозуміло, вбитий Джон чи ні, адже актора неодноразово бачили поблизу знімального майданчика “Гри престолів”. Відповіді на всі питання фанати дізнаються вже 24 квітня, саме в цей день вийде перший епізод нового сезону.

Ну а поки серіал готують до запуску, його головні актори знялися у відеозверненні з закликом допомогти біженцям з країн Близького Сходу. Ролик із закликами акторів “Гри престолів” був опублікований на каналі YouTube “Міжнародного центру порятунку” (IRC).

Герої серіалу закликали своїх прихильників матеріально допомогти біженцям, перевівши пожертвування до фонду “Міжнародного центру порятунку”.