На сцену шоу “Голос країни-6виходить все більше цікавих особистостей. На цей раз під час сліпих прослуховувань на сцену вийшла відома в минулому співачка Ассоль. Доросла виконавиця вперше заспівала під своїм справжнім ім’ям – Катерина Гуменюк. Співачка виконала композицію групи “Океан Ельзи” – “Я не здамся без бою”.

Катерина Гуменюк

Катерина Гуменюк

На жаль, Катерина так і не змогла потрапити в одну з команд проекту. Повернувся до виконавиці лише Потап, але і він зміг визначитися лише під кінець пісні. Судді заявили, що Гуменюк акцентувала увагу не на своїх вокальних даних, а на своєму акторський таланті і це стало її головною помилкою.

Святослав Вакарчук, автор пісні “Я не здамся без бою”, вважає, що композиція була заспівана через чур емоційно, музики було менше, ніж драматизму. Його думку підтримала і Тіна Кароль, порадивши дівчині зробити менше театральності в її виступах.

Нагадаємо, співачка Катерина Гуменюк, більш відома як Ассоль, була дуже популярна в 2000-х роках, завдяки пісням “Мама моя” і “Червоні вітрила”. На той момент співачці було всього 7 років і з тих пір вона більше не з’являлася на великій сцені. 4 роки тому Катерина брала участь в проекті “Х-фактор”, але не змогла перемогти.