Українська актриса Катерина Кістень зіграла в новому серіалі студії “Квартал 95” – Родичі. Це не перша співпраця актриси з “Кварталом”, свою популярність вона отримала, зігравши в іншому комедійному серіалі “Слуга народу”, що також транслювався на телеканалі “1+1”. Катерина Кістень повідала про своє життя, а також про зйомки “Родичів”, під час ранкової передачі “Сніданок з 1+1“.

Катерина Кістень розповіла про свою героїню, яку також звуть Катерина. Як пізніше зізнався режисер “Родичів” Андрій Яковенко, він писав сценарій враховуючи всіх тих акторів, які братимуть участь в серіалі. Тому ролі максимально підходять кожному з його героїв. На думку Катерини, її героїня досить комічна, але в той же час історія її драматична, так як вона дуже хоче завести дітей, але її чоловік і сам ще як велика дитина.

Катерина Кістень

Катерина Кістень

Виявляється, деякі сцени в “Родичах” грали дублери акторів. Наприклад, одну зі сцен серіалу знімали на красивому озері, восени потрібно було зняти річну сцену. Вода була дуже холодною, і творці стрічки вирішили замінити акторів дублерами, в цілях безпеки.

Катерина навіть примудрилася політати на “кукурузнику” під час зйомок у Макарові на аеродромі. Актриса була в захваті від свого першого польоту, поруч з досвідченим пілотом-жінкою. В один момент актриса почула нехарактерний звук, що виходив з мотора літака, це не на жарт налякало її, але на щастя все обійшлося.

Крім усього іншого Катерина Кістень одна з небагатьох українських зірок, які люблять їздити на метро. Причин цього кілька, по-перше, Катерині немає коли займати покупкою автомобіля, по-друге актриса ненавидить пробки, ну а по-третє – саме в метро киянка дізнається про себе все “з перших вуст”.

Повне інтерв’ю героїні нового серіалу “Родичі” Катерини Кістень, дивіться у відео: